Máme na webe novú funkciu "[V.I.P]" všetci,ktorý sa zapíšete v ShoutBoarde pod týmto textom musíte toto je na 100% zaručené do 12hodín získať [V.I.P] za menom a vaše meno bude chránené heslom,ktoré budete vediet iba vy a budete mať výhody v tom,že nebudete musieť čakať 1minútu kým napíše ďalší text :))
Reklama:Prosíme vás o podporu týchto webov tu máte bannere stačí kliknúť :))
Elaphe taeniura

Python Kraľovský


 

Naše Motto:My pracujeme pre vás :))) Ak nás chcete PODPORIŤ,stačí tu zavolať kamarátov alebo odporúčať im túto stránku a chodiť tu každý deň!!!

 
 

samp 0.3b

SA:MP je nejhranější modifikace podporující hraní GTA:SA po internetu. Velmi úspěšně konkuruje proslulému projektu MTA:SA. Jakožto neoficiální multiplayer se zde vždy vyskytují chyby, kterých od prvních verzí již není mnoho. Hrát zde můžete po celém SA i když není zaručeno že se všude vyskytují hráči a vozidla. Máte možnost vejít do kteréhokoliv interiéru. Za zabití lidí si vyděláte peníze na nákup nových zbraní za stejné ceny jako v singleplayeru, nebo na jídlo. Ano jak jsem říkal, kdykoli si můžete zajít do pizzerie a zakousnout se do křupavé pizzy. Jako obvykle se zde nevyskytují chodci, ale za to si můžete vybrat jakýkoli skin (postavu) za kterou budete hrát. A že je jich požehnaně - cca. 230 od bezdomovce přes prostitutky, hlavní postavy až po policii a hasiče. Lze si vytvořit svůj vlastní herní mód podle představ díky sciptovací řeči "PAWN". O pawnu se můžete dále dočitst zde. Také lze využívat různé příkazy a nové možnosti (pouliční závody, duely, zatýkání, hitman, kupování zbraní, kupování nemovitostí, ukládat peníze do banky, vytvoření gangu, aj...). Existují stránky kde si můžete stáhnout jakýkoli mód. Kdybych měl některé jmenovat: San Fiero TDM (klasická válka týmů), LV_DM-MG-LG (všichni proti všem), Minigun madness (souboj s miniguny), Local yokel SE neboli LYSE (ukořistění vlajky, v tomto případě lodi), Riveshell (podobné LYSE, ale s tahačemi), A51 (Útok na vojenskou základnu Area51), Manhunt-LV (hon na určitého hráče).